Prezentācijas  tehnika » Mūsu paveiktais

Pieredze un realizētie projekti

• Kopš 1999. gada esam realizējuši vairāk kā 1100 dažādas sarežģītības pakāpes stacionāras instalācijas projektus, nerēķinot vienkāršas atsevišķu iekārtu piegādes.
• Mēs lepojamies, ka esam vadošā nozares kompānija. Mūsu paveikto pozitīvi ir novērtējušas dažāda lieluma uzņēmumi, izglītības, kā arī valsts un pašvaldības iestādes. Labprāt jums nodemonstrēsim padarīto pie esošajiem klientiem klātienē.

Realizētie projekti
izglītības iestādēs, vadības sēžu zāles, apmeklētāju centros un muzejos.

                                                          Zināšanas un kvalifikācija

• Apmeklējam starptautiskas izstādes un seminārus, piemēram, Integrated Systems Europe (sistēmu integrācija, instalāciju aprīkojums), BETT (tehnoloģijas izglītības sektoram), CeBIT (IT risinājumi), kā arī atsevišķu ražotāju apmācības.
• Iegūtās zināšanas un sadarbības kontakti ļauj piedāvāt klientu prasībām atbilstošus risinājumus ar optimālu tehnisko realizāciju, investīciju apjomu un uzturēšanas izmaksām, kā arī dizaina un noformējuma prasībām.
• Mēs esam pirmā no Latvijas kompānijām, kas ir InfoComm International biedrs; asociācija apvieno vairāk kā 3600 kompānijas no apmēram 70 valstīm, kuras ir iesaistītas audiovizuālajā industrijā.

Sadarbība ar visām iesaistītajām pusēm

• Klientu vēlmju un iespēju apzināšanu, līdz nonākam pie konkrētām tehniskām vajadzībām.
• Rekomendācijas par optimālāko risinājumu, mēs palīdzam izstrādāt precīzas tehniskās prasības, kas ir atbilstošas konkrētajai situācijai.
• Lai rezultāts būtu bez lieka darba, materiālu un finanšu resursa patēriņa, tad jau no paša sākuma cieši sadarbojamies ar visām citām iesaistītajām pusēm – risinājuma lietotājiem; elektroinstalācijas, vājstrāvu, IT, klimata kontroles, apmēbelējuma nodrošinātājiem; objekta arhitektiem un dizaineriem.

Papildus informāciju iegūsiet zvanot mums pa tālruni 67808788 vai aizpildot formu

              


 

 

 
  Copyright © SIA BiroTeh 2006-2009, Mājas lpas izstrāde - WEBstyle.lv