Prezentācijas  tehnika » Interaktīvās tehnoloģijas » Interaktīvās tāfeles

eInstruction (iepriekšējais kompānijas nosaukums - Interwrite Learning) ir starptautiska kompānija ar 32 gadu pieredzi interaktīvu risinājumu izstrādē un pārdošanas un servisa partneriem vairāk kā 90 valstīs. Kompānijas galvenā mītne atrodas ASV, reģionālais Eiropas birojs ir Parīzē, Francijā.

Pateicoties vairākām tehnoloģiskajām priekšrocībām interaktīvās tāfeles Interwrite Board ir ieguvušas plašu pielietojumu gan visa veida izglītības iestādēs, gan komerciālajā, gan valsts un pašvaldību sektorā. Izglītības iestādēm ir iespējams saņemt dažādus mācību materiālus no ražotāja mājas lapas internetā.

Kopā ar interaktīvajām tāfelēm rekomendējam izmatot
Epson ultra short projektoru, kas ir aprīkots ar unikālām iespējām - projicē platekrāna bildes līdz WXGA izšķirtspējai no īsāka attaluma.

Interwrite DualBoard ir pirmā interaktīvā tāfele ar vienlaicīgu divu lietotāju darbību atbalstu. Paredzēta vienkāršākai un interesantākai interaktīvā mācību satura izmantošanai izglītošanas procesā. Priekšmeta pasniegšana jebkuras auditorijas priekšā nekad vēl nav bijusi tik vienkārša un interesanta.

  • Jaunas tehnoloģijas interaktīvā tāfele izglītības sektoram.
  • Jaunā Interwrite DualBoard ir tik pat izturīga un viegli lietojama, kā tās priekšgājēja.
  • Klasē ir iespējams vienā un tajā pašā interaktīvajā vidē darboties ne vien ar tāfeles abiem rakstāmrīkiem, bet arī vairākām Interwrite mazajām tāfelītēm, pateicoties Multi-User režīmam.
  • Ar DualBoard iespējams darboties vairākiem lietotājiem vienlaicīgi, pateicoties interaktīvās tāfeles revolucionārajai programmatūrai.
  • Esošās Interwrite tāfeles ir iespējams uzlabot ar Dual funkcionalitāti.
  • Interwrite Board lietotāji varēs iegādāties modernizēšanas komplektu, kas aizstātu pašreizējo kontrolieri un nodrošinātu abu rakstāmrīku vienlaicīgu funkcionalitāti.

Esošās Interwrite tāfeles ir iespējams uzlabot ar dual funkcionalitāti. Interwrite Board lietotāji varēs iegādāties modernizēšanas komplektu, kas aizstātu pašreizējo kontrolieri un nodrošinātu abu rakstāmrīku vienlaicīgu funkcionalitāti.

Par interaktīvās tāfeles rīkiem vairāk
lasiet šeit. Lai iegūtu vairāk informācijas par eInstruction interaktīvajiem mācību risinājumiem, lūdzu, apmeklējiet
http://www.
eInstruction.eu vai zvaniet uz SIA BIROTEH eInstruction produktu tirdzniecības daļu Tel. 67808788  vai aizpildot klientu formu.

Interwrite/eInstruction DualBoard specificēšanas informācija, MS Word formātā
Interwrite / eInstruction specifikācija, PDF formātā

 
  Copyright © SIA BiroTeh 2006-2009, Mājas lpas izstrāde - WEBstyle.lv