Prezentācijas  tehnika » Interaktīvās tehnoloģijas » Balsošanas iekārtas

Dažāda veida balsošanas iekārtas ievērojami atvieglo pasniedzēja darbu un uzlabo skolēnu vai studentu sekmes; tās var izmantot gan kopā ar interaktīvajām tāfelēm, gan autonomi.

Pētījumi ir parādījuši, ka balsošanas iekārtas veicina katra studenta iesaistīšanos mācību vielas apguvē daudz intensīvāk, jo ātri un personalizēti ir iespējams pārbaudīt katra skolnieka vai studenta zināšanas jebkurā brīdī, visas stundas vai lekcijas garumā. Savukārt pasniedzējam nav nepieciešams tērēt savu laiku rutīnas darbā, pārbaudot atbildes.

Darbojoties ar CPS Pulse ir vienkārši un ērti. Visas izvēlnes ir saprotamas, sākot ar programmatūras uzstādīšanu un beidzot ar ikdienas darbu auditorijā.  Pasniedzējs var fokusēties mācīšanai, nedomājot par to, ka viņam būs jāpavada ilgāks laiks pēc lekcijas, labojot tekstus.


Visas iekārtas ir aprīkotas ar indikāciju, kas skolniekam vai studentam apstiprina atbildes reģistrēšanu sistēmā. Balsošanas rezultātus dažādos griezumos ir iespējams redzēt on-line režīmā uz datora vai projektora ekrāna, izmantojot komplektācijā esošo programnodrošinājumu, kā arī tos var ierakstīt elektroniskā veidā vēlākai izmantošanai, piemēram, veidojot sekmju vai apmeklētības statistiku (tiek atbalstīti GradeQuick, Blackboard, WebCT, WebAssign un Excel savietojams CSV formāts).
 

 Classroom Performance System, Radio Frequency piedāvā kvalitatīvu balsošanas aparatūru jebkurai klasei. Ar šo jaudīgo sistēmu varat uzdot jautājumus ar variantiem un cipariem līdz 1000 mācību dalībniekiem. Katra balsošanas pults ir ar LCD ekrānu, kas ļauj mācību dalībniekiem apskatīt jautājumus un atbildes. Daudz vairāk iespēju, piemēram, automātiskā - pievienošanās un simbolu pogas padara sistēmu perfektu matemātikas un zinātnes klasēm.

Classroom Performance System, Infrared ir visvairāk lietotā interaktīvā reaģēšanas sistēma pasaulē. Tā apvieno izturīgu aparatūru ar spēcīgu CPS programmatūru, lai izveidotu interaktīvu mācību vidi jebkurā klasē. Tā ir pirktākā balsošanas sistēma skolotājiem visā pasaulē, pateicoties to funkcijām un ērtajai lietošanai.

 

CPSPulse prospekts angļu valodā (249 kb)

 
  Copyright © SIA BiroTeh 2006-2009, Mājas lpas izstrāde - WEBstyle.lv